Золоті цепочки та браслети

Золоті цепочки та браслети

· Браслети, які надягають на руку між ліктем і плечем, впливають на рефлекторні точки, розташовані на меридіанах легенів і серця. Вони зміцнюють міокард.

· Браслети на зап'ясті допомагають регулювати функції жіночих репродуктивних органів.

· Довге намисто активізує точки, пов'язані з серцем і легенями. Правильно підібране невелике намисто навколо шиї може полегшити роботу щитовидної залози.

· Прикраса, яким оперізують талію, чинить тиск на точки, пов'язані з роботою яєчників, матки, нирок та селезінки.

· Золотий ланцюжок рятує від депресії, надаючи специфічну тонізуючу дію, а срібна - заспокоює.

Вважається, що носіння золота на правій руці подовжує життя на 10-20 років за умови, що власник прикраси намагається не робити в житті нічого поганого. При відчутті знесилення медики рекомендують носити золоті прикраси. Золото з-за його тонізуючого дії дуже підходить пані бальзаківського віку і страждаючим захворюваннями серця.

Срібний перстень на лівій руці лікує гіпертонію, підвищує імунітет, нормалізує діяльність внутрішніх органів. Срібло покращує зір, допомагає роботі головного мозку і серця, виліковує урологічні захворювання. Новітні дослідження гемології говорять також про здібності цього металу виліковувати тіреотоксіоз (підвищену функцію щитовидної залози), діабет, хронічне запалення придатків, бронхіт, гастрит, хвороби кишечника і гіпофіза. Срібло сприяє відкриттю так званого третього ока і прояву надздібностей людини.

Закільцьовані металеві предмети, до яких відносяться багато ювелірних прикрас та біжутерія, здатні пережимати енергетичні канали.

Так, на безіменному пальці знаходиться біологічно активна точка, що керує роботою ендокринної системи та виробленням жіночого молока. Якщо постійно здавлювати її кільцем, то з часом це може викликати мастопатію, гормональний збій і проблеми з репродуктивними органами. Кільце на середньому пальці може викликати атеросклероз, на вказівному - стати причиною хвороб хребта, на мізинці - пошкодити дванадцятипалу кишку.

Акупунктура і акупрессура зараз визнані офіційною медициною, і лікарі одностайно радять не носити кільця постійно. Знімайте їх хоча б на ніч, щоб біологічно активні точки на пальцях відпочили.