Види обручок

Купівля обручок значиться в списку справ майбутніх молодят як особливо важливий пункт. Це один з головних атрибутів весілля та символ любові. Купуючи їх, необхідно врахувати такі моменти, як дизайн, наявність каменів, форма і ширина.

Сім тез, корисних у виборі
Розглянемо кілька важливих моментів:

Купуючи кільце, зверніть увагу на товщину. Щоб воно не заважало, щоб не натирало сусідні пальці, його товщина не повинна бути більше 3 мм, а для жінок оптимальна модель товщиною 2,3 мм.
Щоб кільце виглядало на руці красиво, врахуйте його дизайн. Широкі вироби візуально вкорочують пальці, як і моделі з орнаментом, тонкі зразки підійдуть для вузьких аристократичних пальців.
Кільце з великим опуклим каменем - не дуже хороша ідея для щоденного носіння. Воно буде заважати, чіпляючись за все підряд. Тому практичніше буде наявність одного невеликого або декількох дрібних каменів. Виготовляють такі прикраси з різноманітними коштовними і напівкоштовними каменями. Але варто зазначити, що сапфір з часом темніє, бірюза змінює свій колір, а смарагд досить крихкий.
Золоте кільце 585 проби - це виріб зі сплаву 59% золота з 41% суміші нікелю, паладію, міді і срібла. Проба ця найпопулярніша, так як сплав досить міцний і добре протистоїть окисленню.
Кільця 750 проби - вироби з вмістом золота 75,5%. Все інше - це домішки нікелю, паладію, міді, платини і срібла. Цей сплав м'якше попереднього і не стійкий до подряпин.
Біле золото отримують шляхом змішування золота з сріблом або паладієм. Спочатку для сплаву застосовувався нікель, але у багатьох людей виникала алергія, тому його замінили. Верхній шар кільця покривають родієм, він дає білий колір і захист. Завдяки такій обробці прикраси з білого золота дуже міцні.
Кільця з платини міцніше золотих і менш схильні до подряпин. Матеріал не викликає алергічних реакцій і зберігає свій природний блиск тривалий час.
Класичні кільця завжди актуальні і популярні. Вони відрізняються гладкою поверхнею і позбавлені декоративних елементів. Останнім часом великим попитом користуються двоколірні обручки зі сплавів жовтого і білого золота. Їх перевага в міцності і сполучуваності з срібними прикрасами.