Про нас

Для того, щоб ремонтувати коштовності, треба мати великий та професійний досвід: знати механічні властивості металів, напівдорогоцінних і дорогоцінних каменів, різних допоміжних матеріалів, володіти прийомами роботи з відповідними інструментами і пристосуваннями.

Ремонт коштовностей - це дуже відповідальна робота, оскільки ювелір, як правило, має справу з цінними речами, ніколи і ніким не замінними. При кожному ремонті необхідно піклуватися про те, щоб відремонтований предмет зберіг свій колишній вигляд і міцність і щоб він не відрізнявся від початкового задуму.

Перед ремонтом необхідно кожен дорогоцінний предмет ретельно вимити, з'ясувати з якого металу він зроблений, яка його проба і які камені в ньому закріплені. Така підготовка дозволяє виявити дефекти, якщо вони є в дорогоцінному камінні, і звернути увагу на те, що камені повинні бути вилучені раніше, ніж предмета торкнеться вогонь, що б не допустити їх руйнування або псування.

Ювелірними вважаються коштовності, виготовлені з благородних металів, прикрашені природними дорогоцінними каменями або перлами і створені на основі ювелірної техніки, що вимагає ювелірної майстерності.

Коштовності виготовляються з платини або золота, особливо білого з дорогоцінними каменями.

Ювелірні прикраси виготовляються в основному зі срібла 925 проби можуть мати позолоту або золоті невеликі накладки.

Коштовності - це дорогі ювелірні вироби з платини, золота або срібла, виготовлені за допомогою ювелірної техніки і прикрашені природними дорогоцінними каменями: діамантами, смарагдами , рубінами, сапфірами або природним перлами.
Ювелірні вироби: кільця, виготовлені з золота.

Причини створення і носіння коштовностей носили естетичний характер. З давніх-давен людина прагнула прикрасити себе і використовувала для цього все, що могло бути в природі придатним для цієї мети. Коштовності з'явилися ще до того, як був придуманий одяг, але на початку вони не були предметами прикраси. Так, шрам після поранення був не тільки свідченням хоробрості, але і служив окрасою так само, як і носіння зубів і пір'я пійманих тварин і птахів. Попередниками коштовностей було розфарбування і татуювання тіла, які не тільки прикрашали людину, але і вказували на її суспільне становище, силу, привілеї.

Кільця - прикраси для пальців рук, після ошатних застібок найбільш старі коштовності за східним походженням. За давньогрецьким міфом кільця придумав бог Зевс, який наказав Прометею постійно носити залізне кільце, як пам'ять про той час коли він був прикутий до скелі.

Сережки - жіночі коштовності, які підвішують на мочку вушної раковини. Зрідка носять сережки чоловіки (матроси, сільські жителі, пастухи і т.д.) проте не для прикраси, а в якості аммулета або приналежності до чогось. Коштовності ці з давніх часів виготовляли в Ідіі, Вавилоні, Персії; їх робили араби слов'яни і германці.

Браслети - жіночі, рідше чоловічі коштовності, які носять на зап'ясті руки (форма еліпсоподібна, спіральна, кругла, дротові, ланцюгові, ланками-рухливі). Браслети зустрічаються вже в древніх століттях. Найбільшою любов'ю вони користувалися у східних народів. Матеріалом служили: шовк, оксамит, ворс, скло, слонова кістка, черепашачий панцир, штучні речовини, шкіра, різні метали, особливо золото і срібло.

У нашій ювелірної майстерні у Львові виготовляють і ремонтують коштовності, прикраси та побутові вироби з різних благородних металів (золота, срібла, платини) доповнені напівкоштовним та дорогоцінним камінням.

В Ювелірній Майстерні у Львові кожен може знайти те, що шукає, ми чекаємо вас!