Ювелірні вироби на замовлення

Згадайте як неприємно Ви себе відчуваєте, коли на вечірці або на дні народженні помічаєте, що у Вашої сусідки схожий аксесуар або елемент одягу. Повна ідентичність сережок або туфлею особливо вразливих осіб може привести в стан напівнепритомності. Як мінімум настрій Ваш в цей вечір буде, м'яко кажучи, не на висоті. Знайомо?

Ювелірна майстерня у Львові всіма силами бореться з "клонованою зовнішністю" наших вельмишановних покупців. Саме ексклюзивні ювелірні прикраси дозволять Вам засяяти ще яскравіше в будь-якій компанії чи вечірці.

Але все ж частина наших клієнтів побоюється замовляти ексклюзивні вироби, лякаючись високих цін і можливості отримати в результаті "не те що хотіли б". Давайте ми спробуємо розвіяти ці міфи.

5 переваг виготовлення ексклюзивних прикрас на замовлення

Це правда, що ювелірний виріб на замовлення вимагає від нас більших матеріально-технічних витрат, витрат людського ресурсу, на відміну від виготовлення масових прикрас, які представлені в нашому каталозі. У той же час ми хочемо, щоб Ви розуміли переваги замовлення ексклюзивної прикраси.


1. У нас більше технічних ресурсів, можливостей і досвіду


Ювелірна майстерня має в своєму розпорядженні досконале устаткуванням, а також у нас працює кваліфікований різноплановий штат професіоналів у своїй справі. Людською мовою, ми просто частіше і професійніше виконуємо замовлення наших клієнтів, і у нас просто більше можливостей вирішити вашу проблему грамотно, якісно і у короткі терміни.


2. Ми  оправляємо камінь в ексклюзивну форму

Для ексклюзивної ювелірної прикраси ми підберемо дорогоцінний або напівдорогоцінний камінь, і надамо йому неповторне ограновування. Ваше прикраса не буде схоже на тисячі інших яскравий моделей на вітрині. Воно буде особливе!

3. Обручки на замовлення за 2-3 тижні

Все більшу і більшу популярність знаходять індивідуальні замовлення обручок на нашому підприємстві. Адже скільки разів ви стикалися з проблемою невідповідних розмірів обручок в магазинах. Ми зробимо примірку і виготовимо обручки саме під Ваш палець.

Друга проблема - "все однакове на вітринах, а хочеться ось такого". Ось якщо Ви впізнали себе, то потрапили за адресою. Ви отримаєте прикрасу, яка буде відмінна від інших варіантів. Ви маєте право бути досконалою в усьому!

4. Гарантійне обслуговування

Ми розуміємо, що вибір майстра для виготовлення ексклюзивного ювелірного виробу на кшталт вибору особистого перукаря або ательє для пошиття одягу.

Тому ми зацікавлені прибрати бар'єр недовіри між нами і нашим замовником, роблячи все для того, щоб Ви перетворилися в наших постійних клієнтів.

Ми даруємо Вам річне гарантійне обслуговування будь-якої ексклюзивної прикраси, виробленої нами.

Економте Ваш час та гроші! Час створити свій власний стиль прямо зараз!