Як підібрати елегантні прикраси з червоного золота ?

Як підібрати елегантні прикраси з червоного золота, і чому вони так популярні


Золото асоціюється з аристократизмом, розкішшю, багатством. Золоті вироби - показник стилю і доброго смаку, вони незмінно займають верхню сходинку популярності в сходах ювелірних Тенденцій в моді.

Відомі сплави жовтого, білого, рожевого, червоного і червоного золота. Історія червоного дорогоцінного металу налічує тисячоліття і відома ще з античних часів.

Червоне і червоне золото: в чому відмінність


Різниця між ними в пробі. Червоне золото - 585-ї проби, червоне - від 700 до 900-ї. Червоне золото є різновидом червоного, але між собою вони відрізняються відтінками.

Перший тип характеризується яскраво-жовтим відтінком, другий - відтінком червоного кольору. Так як дорогоцінні метали в чистому вигляді тендітні, з додаванням сплавів зміцнюється структура, і червоне золото стає міцним і зносостійким.

Вибираємо елегантні жіночі прикраси
Ювеліри створюють з металу сережки і каблучки, ланцюжки та браслети, підвіски і кулони, поодинокі моделі або колекційні. Західні дизайнери ювелірного мистецтва стверджують, що прикраси з червоного золота підходять жінкам старше 45 років.

Серед молоді користуються популярністю комбіновані моделі червоного золота з жовтим, білим і чорним дорогоцінним металом.

Результат сучасних технологій комбінації, змішування металів і досвід ювелірних майстрів дивує. На відміну від масивних виробів античності, зараз доступні вишукані та елегантні моделі з тонкими лініями і витіюватими візерунками.

Прикраси виглядають стильно і елегантно, якщо доповнені дорогоцінними каменями: діамант, рубін, сапфір, топаз. Королем червоного золото вважається гранат, він додає дизайну розкоші і завершеності.

Відмінні характеристики червоного золота
Співвідношення міді і золота в дорогоцінному металі 585 проби - 41:59. Ювеліри надають червоному золоту світлий відтінок, додаючи срібло. У цьому випадку співвідношення золота, міді та срібла - 59: 33: 8.

Для бурого відтінку ювеліри додають до сплаву 15% паладію. Вироби зносостійкі, міцні, але при цьому саме вони створюються з неповторними тонкими візерунками.

Молодята вибирають обручки частіше з червоного золота. Метал символізує міцність сімейних уз, вічність любові один до одного, пристрасть і ніжність. Навіть протягом декількох років метал не тьмяніє і не втрачає первісний вигляд.

Завдяки еластичності, розмір кільця варіюються індивідуально - ювеліри зменшують розмір або розгортають кільце, збільшуючи його. Класичні ювелірні обручки поєднуються з будь-якими виробами із золота.